Kampanyalarımız
Makaleler

Kampanyalarımız

Piaff networking, üyelerin daha fazla kazanması için çok çeşitli kampanyalar düzenleyerek bu konuda temsilcilerine özel kazanç fırsatları sunmaktadır. Günübirlik indirimli ürünler ve bunun yanında bazı ürünlerde üyelerin daha fazla kazanması için fiyatları aşağıya çekerek daha fazla kazanmalarını sağlamaktadır. Yapmış olduğu sadakat kampanyasıyla üyelerin fazla sipariş vermeleri neticesinde onlara büyük hediyeler vermekte onların mutlu olmasını sağlamaktadır.

Kampanyaları duyurmak için şirketimiz temsilcilerine sms ile bilgi vermekte ayrıca mobil uygulamasından kişilere mesaj göndererek bu konuda bilgilendirmelerini sağlamaktadır. Temsilciler bazı zamanlarda çok satış yaptıklarında hediye çeki kazanarak ücretsiz ürün fırsatından faydalanarak bu imkândan yararlanmaktadırlar.Bu tarz teşviklerde üyeler yoğun sipariş vermektedir.

Şirketimiz kampanyalarda sadece bu avantajları sunmayıp bunun yanında ekip kurmak isteyen lider adaylarına iyi performans gösterdiklerinde onlara üye desteği vermekte ve alt ekiplerin oluşmasında büyük destek sunmaktadırlar.Kariyer yapmak isteyenler için büyük kazanımdır diye düşünüyorum

 

E-Bülten
 • Hakkımızda

  Piaff network 37 yıldan bu yana ülkemizde faaliyet gösteren anıl markası kalitesiyle hem iç piyasada hem de dış ülkelere ihracat noktasında adından sıkça söz ettiren kendi kategorisinde ülkemizin en seçkin firmalarından birisidir.

   

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Çeşitlerimiz
 • İletişim
  • Sitemizi inceleyerek ekibimize katılarak üye olan kişilere sponsorunuz olarak her daim yanınızda olacağımızı ifade eder sizlere lider bir ekipte çalışmanın ayrıcalığını yaşatmayı vaat ediyoruz.. Birlikte kazanmak için biz size destek vermeye hazırız. Haydi, şimdi başlayın!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.