Piaff Makaleleri
Makaleler

Piaff Makaleleri

Piaff makaleleri.Tekstil firmaları içerisinde ülkemizde uzun yıllardan bu yana faaliyetlerine devam eden Anıl iç giyim 2011 yılı itibarıyla network marketing sektörüne adım atarak PİAFF MARGETİNG isminde bir şirket kurarak çalışmalarına başlamıştır. Kaliteyi ön plana çıkarak piaff networking ülkemizde kendi kategorisinde ilk sıralarda yer almaktadır. Üç ayda bir çıkarmış olduğu katalog, üyeler için bir seyyar mağaza şeklindeki değerlendirilmektedir.Düşünüldüğünde bu büyük avantajdır

Şu an ülkemizin dört bir yanında temsilciler katalogdan satış yaparak ev ekonomilerine katkıda bulunmakta ve hayallerinin gerçekleşmesi için yoğun çaba göstermektedirler. Piaff network sıcak satışın yanında ekip kurarak kariyer yapmak isteyen üyelerine de bu fırsatı sağlayarak onların başka işlerinden kazanmış maaşlarından daha fazlasını onlara kazanma imkanı sunarak büyük avantaj sağlamaktadır.Sermayesiz olması en büyük avantajdır

Piaff şirketi kendini daima yenileyerek bu noktada hedeflerini büyük tutmaktadır. Temsilcilerin tavsiyeleri ve tekliflerini değerlendirip ürün yelpazesini biraz daha artırmayı düşünmektedir. Bu bölümde piaffla alakalı makaleleri bulacak ve şirketimizle ilgili gelişmeleri bu kategoriden takip edebilirsiniz.Amacımız Piaffta çalışak arkadaşlara kazandırmaktır.Üye olmakta acele edin kazanın.

 

E-Bülten
 • Hakkımızda

  Piaff network 37 yıldan bu yana ülkemizde faaliyet gösteren anıl markası kalitesiyle hem iç piyasada hem de dış ülkelere ihracat noktasında adından sıkça söz ettiren kendi kategorisinde ülkemizin en seçkin firmalarından birisidir.

   

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Çeşitlerimiz
 • İletişim
  • Sitemizi inceleyerek ekibimize katılarak üye olan kişilere sponsorunuz olarak her daim yanınızda olacağımızı ifade eder sizlere lider bir ekipte çalışmanın ayrıcalığını yaşatmayı vaat ediyoruz.. Birlikte kazanmak için biz size destek vermeye hazırız. Haydi, şimdi başlayın!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.