Piaff Network

Misyonumuz

 

Misyonumuz.1980 yılından itibaren Anıl İç Giyim, Piaff Networking olarak uluslar arası sektörde hem ihtiyaca yönelik hem de kişinin zevkine hitap edecek yenilikçiliğimizle gösterdiğimiz imajımızı destekliyoruz.

Sektörümüzde dünyanın en güçlü üretim ve tasarım şirketi olmakla birlikte, yüksek kaliteli tasarımlarımızı üretmeye devam ederek, uzman kadro ve profesyonel ekiplerimizle farkındalıklı bir gelişme elde etmeyi planlıyoruz.

Bu alandaki kararlılığımızı dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de sürdüreceğiz.

Anıl İç Giyim, Piaff Networking koleksiyonlarını farklı yaş gruplarının seçenek ve beklentilere göre tasarlar, koleksiyonlarımız çok geniş ürün yelpazesine sahip olmakla birlikte kalitemizden ödün vermeden müşteri memnuniyetinde dünya çapındaki en iyi hizmeti sunmaktayız.

Koleksiyon tasarımlarımız sadece bayanlarla sınırlı olmadığı gibi erkek, çocuk ,ev tekstili ve diğer ürünlerle her kesim gurubuna hitap ettiğimiz açıktır.

Avrupa, bizim için ana hedef pazar olmayı sürdürmekle birlikte iç giyim alanında muhteşem tasarımlara imza atmamızı sağlamaktadır.

Her geçen gün kaliteli ve geniş ürün yelpazemiz ile daha çok çeşit ve farklılıklar oluşturdukça bu hacmi olumlu yönde değerlendirebildiğimiz için 2011 yılından itibaren doğrudan satış Networking sisteminde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

 

E-Bülten
 • Hakkımızda

  Piaff network 37 yıldan bu yana ülkemizde faaliyet gösteren anıl markası kalitesiyle hem iç piyasada hem de dış ülkelere ihracat noktasında adından sıkça söz ettiren kendi kategorisinde ülkemizin en seçkin firmalarından birisidir.

   

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Çeşitlerimiz
 • İletişim
  • Sitemizi inceleyerek ekibimize katılarak üye olan kişilere sponsorunuz olarak her daim yanınızda olacağımızı ifade eder sizlere lider bir ekipte çalışmanın ayrıcalığını yaşatmayı vaat ediyoruz.. Birlikte kazanmak için biz size destek vermeye hazırız. Haydi, şimdi başlayın!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.