Piaff Network

Neden Piaff Network

Neden Piaff Network sorusuna vereceğimiz en güzel cevap uzun yıllardan bu yana hem ülkemize hem de yurt dışına yapmış olduğumuz satışlarda markamızın kalitesinin tescili ve sizlerin beğenilerini göz önüne alarak ona göre çalışmalarımıza devam etmemizdir.1980 yılından bu yana Müşterilerimizin bize sunmuş olduğu tavsiyelerini dikkate alarak üretim yaptığımız staretejiyi buna göre şekillendirmekteyiz.

Anıl iç giyim ve piaff netwok marketing olarak yeniliğe açık anlayışımızla günden güne daha da büyüyor kapasitemizi artıyor hizmet kalitesini yüksek noktalara çekmenin çabası içerisindeyiz. Şuan piaff network olarak ülkemizin her çevresinden üyelerimiz bulunmaktadır. Ev hanımından birçok meslek dalında kişiler kaliteli ürün satmanın ayrıcalığıyla harika bir Kazanç planında kariyer yapmak için mücadele etmekte bizde bu şekilde hem ülkemizin insanına iş imkanı sunuyor ve bu güzel yurdumuzun ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

PİAFF NETWORK ailesi olarak üyelerimizle sıcak bir atmosferde beraberce iş yaparak bu güzelliği birlikte yaşıyoruz. Dayanışmanın vermiş olduğu güçle firma temsilci arasındaki birlikteliklerle gözümüz daima daha yükseklerde büyük başarılara birlikte imza atarak gelecek günlerin daha iyi olacağı ümidindeyiz.Altı yıldan bu yana devam eden iş yolculuğumuzda şuan on binlerce temsilci sayımıza ulaşmanın kıvancını yaşamaktayız.Azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz.PİAFF networku seçen kişilerin bu noktada kısmetli olduğunu düşünüyor sizinde bu ekibin bir parçası olmanızı arzu ediyoruz.

 

E-Bülten
 • Hakkımızda

  Piaff network 37 yıldan bu yana ülkemizde faaliyet gösteren anıl markası kalitesiyle hem iç piyasada hem de dış ülkelere ihracat noktasında adından sıkça söz ettiren kendi kategorisinde ülkemizin en seçkin firmalarından birisidir.

   

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Çeşitlerimiz
 • İletişim
  • Sitemizi inceleyerek ekibimize katılarak üye olan kişilere sponsorunuz olarak her daim yanınızda olacağımızı ifade eder sizlere lider bir ekipte çalışmanın ayrıcalığını yaşatmayı vaat ediyoruz.. Birlikte kazanmak için biz size destek vermeye hazırız. Haydi, şimdi başlayın!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.